Vítejte v Nulandistánu: Propaganda a krize na Ukrajině

Dokument kanadské GlobalResearchTV "Welcome to Nulandistan: Propaganda and the Crisis in Ukraine" s českými titulky od snílka.

Popis GRTV:
Tento dokument je o Nulandistánu, smyšlené zemi vytvořené z Ukrajiny. Dokument GRTV provádí analýzu Nulandistánu a propagandy Obamovy administrativy, ministerstva zahraničí USA, jejich zástupců a spojenců v souvislosti s krizí na Ukrajině. Rovněž zkoumá jejich rostoucí frustraci z ruských médií, především RT (Russia Today), která zpochybňují jejich výklad situace. Tuto situaci označili jako sílící informační válku.

Dokument začíná pohledem na jednostranně výhodnou prezentaci protestů EuroMajdanu z pozice představitelů USA a ukázkou, jak hrubě se rozchází se skutečností. Následně je rozebrán masakr v Oděse.

Dále je v dokumentu zachycena situace na východní Ukrajině, včetně násilností a referend. Tyto události jsou pak srovnány s pozicemi představitelů USA a Ruska.

Tento dokument ukazuje, jak byly skutečné události na Ukrajině zkresleny a využity k propagandě na podporu zahraniční politiky USA a k ospravedlnění tlaků, vyvíjených vůči Rusku.

Chcete-li si přečíst články od producenta dokumentu, Mahdi Daria Nazemroaya, klikněte na následující odkaz:
http://www.globalresearch.ca/author/mahdi-darius-nazemroaya

Zdroj (dokument bez titulků):
https://www.youtube.com/watch?v=yu8KTiLsLJw

PROSÍME O DALŠÍ ŠÍŘENÍ A SDÍLENÍ TOHOTO DOKUMENTU

— globalresearch.ca & snílek.cz

Komentáře

Comments powered by Disqus